Walendowscy - kotły CO producent

Serwis kotłów i pieców CO

Pomimo ogromnego rozwoju technologicznego w branży zajmującej się produkcją systemów grzewczych, instalacje w dalszym ciągu nie gwarantują całkowitej bezawaryjności. Dlatego właśnie uruchomiliśmy profesjonalny serwis kotłów i pieców co typu miałowego, a także na pellet i ekogroszek.

Nasza oferta obejmuje wykonywanie okresowych przeglądów technicznych instalacji grzewczych, co jest absolutnie kluczowe dla zagwarantowania bezpieczeństwa i wydajności urządzeń. Jako doświadczony producent obecny na polskim rynku już od 1978 roku, bardzo szybko potrafimy zdiagnozować przyczynę usterki i skutecznie wdrożyć odpowiednie działania naprawcze.

Bez problemu możemy przykładowo odpowietrzyć instalacje, wymienić komponenty zużywające się, a także dokonać pierwszego uruchomienia kotła co. Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu konserwacji, konfigurujemy sterowniki, przeprowadzamy także precyzyjne testy szczelności przewodów. Dysponujemy ponadto wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym bardzo dokładne wyczyszczenie urządzeń, co również ma niebagatelne znaczenie dla utrzymania bezpieczeństwa instalacji na wysokim poziomie.

Kiedy należy wezwać serwisanta od pieców co?

Najlepiej zrobić to możliwie jak najwcześniej, gdy tylko stwierdzimy nieprawidłowości w pracy techniki grzewczej, np. w przypadku zauważenia samoistnego wyłączania się kotła lub jego nienaturalnie głośnej pracy. Jest to bardzo ważne, ponieważ fachowy serwis pozwoli Państwu uniknąć kosztownych napraw w przypadku wystąpienia poważniejszych awarii.

Nasi wykwalifikowani pracownicy bardzo chętnie Państwu doradzą, na przykład w kwestii doposażenia pieców co w dodatkową automatykę.

Zgłoszenia awarii kotłów można dokonać telefonicznie pod numerem:

od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

+48 62 761 52 30
+48 608 390 682


na adres:  serwis@walsc.pl